Ochrana osobných údajov

IS obchodu je zaregistrovaný na Úrade pre ochranu osobných údajov SR.


Plne rešpektujeme súkromie zákazníkov, avšak pre vybavenie objednávky potrebujeme niektoré osobné údaje, ktoré budú použité výlučne pre zaslanie objednaného tovaru a pre komunikáciu so zákazníkom. Jedná sa o meno, priezvisko, fakturačnú a dodaciu adresu, telefónne číslo a e-mailovú adresu. V prípade, že nechcete aby boli Vaše údaje uložené v našej databáze, môžete si tovar objednať telefonicky, prípadne nám napísať e-mail, v ktorom bude "Žiadosť o vymazanie Vašich osobných údajov z databázy ihneď po vybavení objednávky"


Prevádzkovateľ internetového obchodu týmto prehlasuje, že s osobnými údajmi svojich zákazníkov, získanými registráciou pri vytváraní zákazníckeho účtu nakladá v zmysle"Zákona o ochrane osobných údajov."


Z vyššie uvedeného zákona prevádzkovateľovi plynie i povinnosť neposkytnutia získaných osobných údajov tretej strane. Vynimkou je, pri výbere spôsobu doručenia tovaru prepravnou službou, poskytnutie nevyhnutne potrebných údajov externému dopravcovi, za účelom doručenia zásielky, pre účtovné spracovanie a pre nevyhnutnú komunikáciu so zákazníkom.


Zároveň sa firma ANNSA s.r.o., ako prevádzkovateľ internetového obchodu,zaväzuje, že na prianie zákazníka, vymaže neodkladne jeho osobné údaje z databázy internetového obchodu.


Prevádzkovateľ internetového obchodu si vyhradzuje právo odstúpiť od záruky bezpečného zaobchádzania s osobnými údajmi zákazníkov v prípade napadnutia serveru neznámim páchateľom - hackerom. V takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s údajmi.

 

Kopírovanie, publikovanie a ďalšie šírenie akejkoľvek časti týchto stránok (textov, fotografií) bez predchádzajúceho písomného povolenia prevádzkovateľa je zakázané a trestné.